Radiotelefon Motorola CP160

Radiotelefon Motorola CP160
Kliknij żeby powiększyć
Cena: Wyślij zapytanie
Model: Motorola CP160
Producent: MOTOROLA
Średnia ocena: Brak oceny

Radiotelefon Motorola CP160

 

Otwarte kanały komunikacji dzięki Serii Commercial Motorola

 

 • Łatwość użycia
  Dzięki wytrzymałym przyciskom, poręcznym pokrętłom zmiany kanałów oraz włączania / wyłączania / siły głosu, korzystanie z Serii Commercial staje się drugą naturą człowieka. Każdy z radiotelefonów posiada także dwa programowalne przyciski (cztery w modelach CP160 i CP180), które umożliwiają natychmiastowy dostęp do najczęściej używanych funkcji, czyniąc przez to łączność o wiele łatwiejszą. Trójkolorowa dioda LED wskazuje na status roboczy radiotelefonu, bez względu na poziom hałasu w środowisku pracy.

 • Ukierunkowana łączność
  W zależności od modelu – 16-, 32- lub 64-kanalowego – Seria Commercial umożliwia nawiązanie łączności z całą załogą, konkretną grupą pracowników lub wybranym rozmówcą, w celu omówienia danego problemu. Uruchamiana jednym przyciskiem funkcja “obejścia przekaźnika” zapewnia utrzymanie łączności w przypadku, gdy przekaźnik na danym terenie nie pracuje lub gdy użytkownicy znajdują się poza jego zasięgiem. Funkcja ta ma szczególne znaczenie przy braku zasilania – co zdarza się najczęściej wtedy, gdy łączność jest bezwzględnie potrzebna. Funkcja “monitorowania” pozwala uniknąć zakłócania połączenia innym użytkownikom. Umożliwia sprawdzenie aktualnych połączeń na danym kanale przed rozpoczęciem transmisji.

 • Jakość i solidność
  Zaprojektowane i stworzone zgodnie ze standardami Amerykańskiej Normy Wojskowej MIL810F oraz przekraczające wymagającą normę IP54 odnośnie eksploatacji w nieprzyjaznym środowisku, wszystkie radiotelefony serii Commercial przeszły opracowany przez firmę Motorola Przyśpieszony Test żywotności odpowiadający pięciu latom intensywnego użytkowania. Technologia kompresji głosu Motorola X-PandTM, zapewnia użytkownikom znakomitą jakość dźwięku. W przypadku, gdy głośne mówienie do radiotelefonu jest niewłaściwe lub wręcz niebezpieczne dla użytkownika, zastosowanie znajduje funkcja “szeptanka”, która umożliwia odebranie całkowicie zrozumiałej treści nawet najciszej wymówionej wiadomości. Nowy zatrzask zabezpieczający pozwala na stabilne połączenie akumulatora z radiotelefonem, nawet w przypadku upuszczenia urządzenia.

 • Świadomy budżet
  Seria Commercial oferuje nie tylko znakomite funkcje zawarte w obudowie o klasycznym, a zarazem ergonomicznym kształcie, ale także oszczędność czasu i pieniędzy, dzięki możliwości zastosowania akcesoriów dotychczas używanych do radiotelefonów serii P i GP300. Zwiększona niezawodność Serii Commercial wcale nie oznacza wzrostu kosztów jej eksploatacji. Wszystkie radiotelefony są wyposażone w akumulator NiMH o standardowej pojemności, uchwyt do paska, antenę oraz jednostanowiskową ładowarkę biurkową wraz z zasilaczem.

 • Seria Commercial, która została stworzona z myślą o użytkowniku, wymagającym ekonomicznego rozwiązania, połączonego z praktycznym zastosowaniem, odpowiada także wymaganiom następujących sektorów rynku:

 • Rolnictwo
  Bez względu na to, jakiego okresu dotyczy – siewu, żniw, wypasu zwierząt – radiotelefony przenośne Motorola Serii Commercial są doskonale dopasowane do potrzeb małych i średniej wielkości gospodarstw, których pracownicy muszą być w stałym kontakcie nawet na rozległych obszarach.

 • Magazynowanie i produkcja
  Opóźniona dostawa, pilne zadania powodujące zmiany planów, przerwa w procesie produkcyjnym czy pakowaniu... Ze wszystkimi tymi przypadkami można sobie lepiej poradzić poprzez pełne i bieżące informowanie załogi. Radiotelefony przenośne z Serii Commercial doskonale spełniają te wymagania.

 • Ochrona
  Dla służb ochrony, w szybko zmieniającym się i nieprzewidywalnym świecie, niezwykle ważnym jest zapewnienie stałej łączności na dużych odległościach. Radiotelefony przenośne Serii Commercial gwarantują służbom ochrony wzajemną łączność i kontakt z bazą. Akcesoria pozwalają na swobodę rąk, a niezawodne zamocowanie akumulatora zapewnia stabilne połączenie z radiotelefonem nawet podczas jego upadku, czy uderzenia.

 • Władze lokalne / zarząd miasta
  Zarząd miasta, służby drogowe i wspomagające...
  żądania wobec służb miejskich nie mają końca. Aby niezliczona ilość prac wykonana została na czas i nie przekroczyła dopuszczalnego budżetu, wymagane jest elastyczne narzędzie komunikacji. To obszar, w którym radiotelefony przenośne Serii Commercial doskonale dopasowują się do swoich użytkowników.

 • Dopasowanie do wymagań użytkownika
  Tak, jak można było oczekiwać, modele CP140, CP160 oraz CP180 są wzbogacone o szeroki wachlarz akcesoriów, dopasowujących radiotelefony do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Użycie zestawu nagłownego z funkcją VOX daje możliwość uruchamiania wywołania głosem, pozostawiając ręce użytkownika gotowe do pracy.

 • Bądź w kontakcie
  Przełącznik ustawienia poziomu mocy pozwala użytkownikom wydłużyć czas korzystania z akumulatora NiMH o standardowej pojemności do 13 godzin*, a w przypadku akumulatora Li Ion nawet powyżej 19 godzin*, przy jednorazowym ładowaniu. Jeżeli użytkownik znajduje się w pobliżu innych członków załogi, wówczas może przełączyć radiotelefon na mniejsza moc, co spowoduje zredukowanie zasięgu do wystarczającego i zagwarantuje mniejszy pobór mocy. Dzięki funkcji ‘Escalert’TM użytkownik nie przeoczy żadnej wiadomości. Przy aktywnej funkcji, połączeniu przychodzącemu towarzyszy coraz głośniejszy sygnał dźwiękowy, utrzymujący się dopóki połączenie to nie będzie odebrane. Wbudowane funkcje “skanowania” i “skanowania priorytetowego”, zapewniają otrzymanie ważnych wiadomości. 

 • Elastyczność komunikacji
  Modele CP140, CP160 oraz CP180 są przystosowane do współpracy z dodatkowymi płytkami PROIS. Oznacza to rozszerzenia możliwości radiotelefonu poprzez dopasowanie opcjonalnych płytek, dostarczanych przez autoryzowanych partnerów aplikacyjnych firmy Motorola. Rozszerzenia takie umożliwiają podstawowe szyfrowanie, transmisję danych oraz trunking (np. SmarTrunkTM). Wszystkie radiotelefony mają możliwość odbioru rozmów telefonicznych, jeśli są wspomagane odpowiednim interfejsem. Modele CP160 oraz CP180 posiadają dodatkowo możliwość wykonywania wychodzących połączeń telefonicznych, idealne dla łączności ze współpracownikami, klientami czy dostawcami.

 • Pozostałe funkcje
  Blokowanie kanału zajętego. Możliwość czasowego wyłączenia kanału z listy skaningowej. Możliwość ustawienia kanału jako wyłącznie odbiorczego. Zmienne ograniczenie czasu nadawania.

 • CP140
  16-Kanalowy model CP140, jest doskonałym, ekonomicznym wyborem dla tych pracowników małych firm, którzy muszą być w kontakcie ze współpracownikami i przełożonymi. Użytkownik ma możliwość wyboru kanału dla popaczenia z wybranym rozmówcą w celu omówienia konkretnego zagadnienia.

 • CP160
  Ten 32-kanalowy radiotelefon z 8-znakowym, podświetlanym wyświetlaczem oraz 10 łatwymi do odczytania ikonami, przeznaczony jest dla osób nadzorujących, które muszą być w stałym kontakcie z kilkoma załogami oraz kierownictwem. Przyciski przewijania góra/dół dają natychmiastowy dostęp do menu i umożliwiają˛ w prosty sposób łączność z grupami lub poszczególnymi pracownikami. Użytkownik – dzięki funkcji wyświetlenia – ma możliwość natychmiastowej identyfikacji wywołującego.

 • CP180
  64-Kanalowy radiotelefon, z 8-znakowym, podświetlanym wyświetlaczem oraz 10 ikonami, przeznaczony dla kierownictwa i pracowników większej firmy. Pełna odpowiednio skonfigurowana klawiatura umożliwia natychmiastowe połączenia indywidualne lub wywołanie grupowe, zapewniając jednocześnie dostęp do menu i listy kontaktów, spełniającej funkcje książki telefonicznej. Użytkownik – dzięki funkcji wyświetlenia – ma możliwość natychmiastowej identyfikacji wywołującego. Blokada klawiatury zapobiega przypadkowym połączeniom i zmianom ustawień, a tym samym zapewnia użytkownikowi utrzymanie łączności.

Pliki do pobrania:

 

 

Napisz opinię
Imię:


Twoja opinia: Uwaga: Nie używaj kodu HTML!

Ocena: Niezbyt dobry            Bardzo dobry

Wpisz kod z obrazka:

Radiotelefon Motorola CP160
Kliknij żeby powiększyć
Radiotelefon Motorola CP160
Kliknij żeby powiększyć