Radiotelefon Motorola CM160

Radiotelefon Motorola CM160
Kliknij żeby powiększyć
Cena: Wyślij zapytanie
Model: Motorola CM160
Producent: MOTOROLA
Średnia ocena: Brak oceny

Z serią Commercial Motorola zawsze masz otwarte łącza komunikacyjne

 

 • CM140 oraz CM340
  Jednocyfrowy wyświetlacz, do 10 kanałów oraz dwa programowalne przyciski (pozwalające na zaprogramowanie do czterech funkcji) czynią radiotelefon łatwym w obsłudze.

 • CM160 oraz CM360
  Radiotelefony przeznaczone dla osób bardziej wymagających, posiadają ośmioznakowy wyświetlacz oraz do 64 lub 100 kanałów (zależnie od protokołu sygnalizacji radiotelefonu*). CM160 posiada do czterech programowalnych przycisków (pozwalających na zaprogramowanie do ośmiu funkcji), a CM360 posiada trzy przyciski (pozwalające na zaprogramowanie do sześciu funkcji).

  Dodatkowe właściwości, jak szyfrowanie szczególnie chronionych wiadomości czy możliwość przesyłu danych, mogą zostać dodane do CM160 oraz CM360 poprzez zastosowanie dodatkowych płyt PRIOS, dostarczanych przez partnerów Motorola. Płyty te pozwalają także na wprowadzenie osobistych ustawień użytkownika, aby w pełni wykorzystać możliwości radiotelefonu.

 • Jakość i niezawodność
  Zaprojektowane i zbudowane zgodnie z bardzo wymagającymi standardami amerykańskimi MIL spec 810F oraz przewyższające surowe normy środowiskowe IP54, wszystkie radiotelefony serii Commercial przeszły Testy Zmęczeniowe Motorola odpowiadające pięciu latom intensywnego użytkowania.

  Technologia kompresji głosu Motorola, pod nazwa X-Pand™ oferuje użytkownikom doskonałą jakość dźwięku – wystarczy tylko dotknąć przycisk.

 • Ciągła komunikacja
  Funkcja objęcia przekaźnika pozwala użytkownikom na stały kontakt nawet wówczas, gdy przekaźnik na danym terenie nie pracuje, bądź użytkownicy są poza jego zasiągiem. Obejście przekaźnika jest szczególnie użyteczne w miejscach, gdzie zasilanie radioprzekaźnika zawodzi – najczęściej wtedy, gdy łączność jest najbardziej potrzebna.

 • Możliwość oszczędzania
  Radiotelefony serii Commercial, jedne z najmniejszych na rynku, oferują nie tylko niezwykle duży zakres możliwości, ale pozwalają także użytkownikom starszych modeli, takich jak GM300, GM350 czy GM900, na wykorzystanie posiadanych akcesoriów, oszczędzając tym samym czas i pieniądze. Wszystkie radiotelefony są dostarczane wraz z mikrofonem, uchwytem montażowym oraz przewodem zasilającym.

 • Łatwy do użycia
  Radiotelefony posiadają intuicyjne menu oraz duże, dobrze oznakowane przyciski. Posiadają, zależnie od modelu, prosty, jednocyfrowy wyświetlacz, lub ośmioznakowy wyświetlacz z 10 ikonami.

 

 • Ochrona użytkownika i wyposażenia
  Najważniejszym celem jest bezpieczeństwo pracowników. Z ta myślą wyposażono radiotelefon w „system bezpieczeństwa“. Gdy pojawia się potrzeba wezwania kolegów lub bazy wystarczy przycisnąć tylko jeden przycisk.

  Funkcja „Samotnego Pracownika“ pozwala na zaprogramowanie radiotelefonu, tak aby pracownik zgłaszał się w określonych odstępach czasu. Jeśli użytkownik nie może odpowiedzieć, zostaje uruchomiona odpowiednia procedura. W przypadku kradzieży radiotelefonu z samochodu, może zostać on zablokowany, a w przypadku odzyskania go – odblokowany.

 • Komunikacja "DO CELU"
  Selektywne wywołanie pozwala użytkownikom na komunikację „jeden do jednego“, bez zakłócania pracy reszty zespołu, zwłaszcza w przypadku zaistnienia specyficznej sytuacji. CM360 posiada także identyfikację wywołującego użytkownika, a w przypadku, gdy połączenie nie może zostać odebrane, identyfikacja wywołującego użytkownika będzie zachowana w pamięci i gotowa do wykorzystania w odpowiednim czasie.

 • Uniwersalna instalacja
  Radiotelefony serii Commercial są zgodne z normą DIN dotyczącą montażu w pojazdach oraz oferują różne opcje instalacji. Zabezpieczeniem przed kradzieżą jest możliwość szybkiego wyjmowania radiotelefonu, kiedy nie jest on używany. Dodatkową ochroną jest zamknięcie na klucz, które zapobiega nieautoryzowanemu wyjęciu radiotelefonu. Dostępny jest także uchwyt ze zintegrowanym głośnikiem przeznaczony do użytkowania w punktach zarządzania i kontrolnych.

 • Inteligentne i indywidualne
  Seria Commercial jest wspierana przez szeroki wybór akcesoriów. Zawierają one mikrofony, przyciski PTT montowane na kierownicy lub przyciski nożne dla bezpiecznego używania przez kierowców.

 • Inne właściwości
  Usuwanie kanałów niepożądanych
  Monitoring
  Skanowanie

  Uniwersalna seria Commercial jest szczególnie przydatna dla następujących rynków: firmy transportowe, przewozowe, kurierskie oraz dostawcze, w których szybki przepływ informacji determinuje prawidłowe funkcjonowanie. Opcje montażu pozwalają na szybkie i łatwe wyjęcie radiotelefonu, gdy nie jest on używany. Dla organizacji rolniczych i służb ochrony środowiska – samotni pracownicy są chronieni poprzez wbudowany system bezpieczeństwa, więc pomoc lub rada kolegów jest dostępna dzięki naciśnięciu jednego przycisku. Podczas działań władz lokalnych, komunikacja „jeden do jednego“ jest optymalna dla łączności pomiędzy zarządzającym a podwładnym, bez konieczności absorbowania innych pracowników.

* Niektóre właściwości zależą od wybranego protokołu komunikacji. Do serii Commercial dostępne są 
   protokoły 5 Tone / PL oraz MDC / PL. Pozwól swojemu Autoryzowanemu Dealerowi zaprezentować 
   najbardziej odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie.

 


Napisz opinię
Imię:


Twoja opinia: Uwaga: Nie używaj kodu HTML!

Ocena: Niezbyt dobry            Bardzo dobry

Wpisz kod z obrazka:

Radiotelefon Motorola CM160
Kliknij żeby powiększyć
Radiotelefon Motorola CM160
Kliknij żeby powiększyć